1 / 5
STRUGA!EKSKLUZIVNI APARTMANI DO EZEROTO!
25 €
19.05.2022 16:48

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

1

Квадратура:

30 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација:

Запад

Se iznajmuvaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj Zenska plaza(do hotel Perla).Apartmanite se luksuzno opremeni i se akomoditirani za maks. 2-5 osobi. Sekoj apartman ima sopstvena komplet opremena kujna,LCD TV 107 cm,wi-fi internet,sopstveno kopatilo,fen,pegla,peskiri,sopstven parking.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Borce
Потврден огласувач
078456689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам