1 / 12
Prodavam-iznajmuvam kuka so plac vo selo Popolzani-Kicevsko
26.000 €
28.05.2023 15:06

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

1500 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Prodavam-iznajmuvam kuka 80 m2 i plac 1500m2 ovostarnik vo selo Popolzani-Kicevsko(na raskrnicata Bitola-Ohrid,restoran Merak).Kukata e trosna i bara zamena na krov.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
075425305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам