1 / 12
POLOVNI DELOVI ZA PEUGEOT I CITROEN
20 €
21.07.2022 09:23

Гази Баба / Скопје

CITROEN C 4
CITROEN XSARA GRAND PICASO 2006
CITROEN C5 2005-2008
CITROEN C5 2008-2012
PEUGEOT PARTNER 3 2008-2012

MOTOR 1.4 HDI 2010 GODINA
MOTOR 1.6 HDI 2012 GODINA
MOTOR 2.0 HDI 2010 GODINA

OTKUP NA VOZILA OD PROGRAMATA NA PEUGEOT I CITROEN

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

ZLATKO
Потврден огласувач
078273263
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам