Logo

Caddy 1.4

Број на оглас: 2262436 | Објавен на: 05.09.2019, 08:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 2010

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 7.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava so pominati 17000km.
So atestiran plin kupen vo Porche Makedonija vtor sopstvenik
Registriran do fevruari 2019g. so zimski i letni gumi (aluminiumski felni 16)
Moze zamena

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  borce

Потврден огласувач