1 / 8
Dezinfekcija,Dezinsekcija,Deratizacija
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.07.2022 13:18

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Служба за Дезинфекција,Дезинсекција и Дератизација успешно решава глодари,лебарки,мравки,оси,бубашваби,муви,
болви.....


Категорија: Услуги, Сервисери / Угостителство / Ресторани

Се продава од:

Мики
13 juli lamela 1
Потврден огласувач
070349333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам