1 / 1
TECHNICS QUARTZ SYNTHESIZER FM/AM STEREO TUNER ST-S4
2.200 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
16.09.2022 00:07

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

TECHNICS-от е во одлична (нова) состојба (прв газда) и со одлична цена.

Димензии : 430 x 53 x 300mm ; Тежина: 3.3kg.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Се продава од: Претпријатие

Реклама5
Реклама5
Потврден огласувач
072246071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам