1 / 1
STAN VO GEVGELIJA
700 €
23.06.2022 19:15

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

90 m²

Греење:

Нема

Спрат:

1 кат

Prodavam stan vo Gevgelija vo mini zgrada so 6 stana so sopstveno parkce i parking.kako nov
cena 700 eura.m2

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

nikola
Потврден огласувач
070225172
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам