1 / 1
Гарнитура
6.000 МКД
Цената не е фиксна
14.06.2020 17:44

Кичево

Се продава гарнитура за седење - тросед и двосед. Добро сочувани.
Цената не е фиксна.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Dragica
Потврден огласувач
076812569
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам