1 / 2
DISCMAN
1.000 МКД
29.01.2021 20:53

Битола / Битола

Prodavam discman . Cita audio cd, mp3 ,id-tag , wma . Mozi da raboti so baterii ili so polnac .So nego ima i originalen polnac ,futrola i polnac za vo kola.Bez zameni

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Tomas
Потврден огласувач
075 560 298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам