1 / 10
Audi a4 2010 godina
12.900 €
Цената е фиксна
16.09.2022 17:50

Гостивар / Гостивар

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Полуавтоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

swiss auto- audi a4 ,2,0tdi 105kw,143,konja avtomatski menuvac s’tronik 8 stepen menuvac karavan ekstra kola.od oprema poseduva se, site servisi mu se napraeni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

vaki
Потврден огласувач
071872232
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам