1 / 7
NOV M-AUDIO BX-6 Carbon Studio Monitor
185 €
29.11.2020 15:03

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOV ZVUCNIK STUDISKI MONITOR
M-AUDIO BX-6 Carbon Studio Monitor
CENATA E ZA EDEN ZVUCNIK
Tel. 075 248 405

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Top Proizvodi
Потврден огласувач
075248405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам