1 / 5
M-AUDIO BX-5 Carbon Studio Monitor
150 €
29.11.2020 15:05

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov zvucnik M-AUDIO BX-5 Carbon Studio Monitor
Cenata e za eden zvucnik
Tel. 075 248 405

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Top Proizvodi
Потврден огласувач
075248405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам