1 / 2
se prodava mesto od 550 m2
1 €
Цената не е фиксна
08.08.2022 19:02

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

550 m²

Тип на земјиште:

Останато

Mestoto se naogja izmegju s.Rastani I s.Krklino idealno za vikendica 10 metri nad avtopatot.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

tomi
Потврден огласувач
075201878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам