1 / 2
Kid's Ten Commandments The Complete Collection
500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2021 07:16

Кисела Вода / Скопје

Продавам сет од пет DVD, во одлична состојба, како нови, снимени за регион 1. Не функционираат на секој DVD плеер, но може да се гледаат на компјутер без проблем.

Сетот ги содржи следните DVD:
1. The Not So Golden Calf
2. The Rest is Yet to Come
3. A Life and Seth Situation
4. Stolen Jewels Stolen Hearts
5. Toying With the Truth.

НЕ ИСПРАЌАМ ПО КАРГО

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Film & DVD / VHS / Детски филмови

Се продава од:

Roberta
Потврден огласувач
078859190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам