1 / 1
15 детски филмови на англиски јазик - 13 DVD-иња како нови
50 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.05.2021 07:15

Кисела Вода / Скопје

Продавам 13 детски филмови на DVD, снимени за регион 1. Не функционираат на секој DVD плеер, но може да се гледаат на компјутер без проблем. 50 денари за едно DVD.

1. The Swan Princess
2. Tom Thumb & Thumbelina
3. Abominable Snowman
4. Jungle Book
5. Tarzan & Jane
6. Karate Dog
7. Bambi II
8. The Little Mermaid
9.. Snow White
10. Racing Stripes
11. Flo the Lyin' Fly
12. Lassie; Andre; Black Beauty (3-in-1)
13. Cantamos y Aprendemos con Jose-Luis Orozco

НЕ ИСПРАЌАМ ПО КАРГО

Категорија: CD, DVD, VHS Музика, Филмови / Film & DVD / VHS / Детски филмови

Се продава од:

Roberta
Потврден огласувач
078859190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам