1 / 1
Сметководствени услуги
1.500 МКД
12.05.2022 16:01

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Акаунд Веда Дооел,
Биро за сметководствени услуги
Нудам комплет сметководствени услуги:
- пресметка на плати
- пресметка на ДДВ
- завршни сметки
- регистрација на фирми
- промени на основчи и управители на фирми
- ликвидација и стечај на фирми
- економско и трудово вештачење
- пријава и одјава на вработени
- обука по практично сметководство со 50% попуст
- бизнис планови
- вадење на документи за кредит
- припрема на документи за тендери
По најповолни цени
тел за контакт Ѓоко 070210834, 070288708

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од:

Оле Којдовска
Потврден огласувач
070210829
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам