1 / 2
#KARTICI#LAGUNA MEGAN SCENIC
1 €
Цената не е фиксна
20.12.2019 13:05

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Laguna

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2018

Сила на моторот:

83 kw / 113 ks

Novi kartici za Laguna i za megan, vrsime programiranje i repariranje na starite isto taka.
NAJEVTINO VO
MAKEDONIJA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ilija
Потврден огласувач
076450649
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам