1 / 10
Tripod so drzac za mobilen
400 МКД
Цената е фиксна
19.11.2022 14:44

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Prodavam tripod univerzalen za site digitalni aparati + drzac za mobilen telefon.
Odlicen e za fotografiranje,snimanje videa, moze da go koristite kako drzac za vo avtomobil.
Prakam po kargo

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Останато

Се продава од:

Vivas
Потврден огласувач
070432999
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам