1 / 2
Shure Beta 87A
230 €
Цената е фиксна
15.03.2022 13:12

Кочани / Кочани

Shure Beta 87A kupen od Guitar Center USA pred 6 god Moze da se vidi i proba vo sekoe vreme..Mikrofonot e bez maana !

230€ FIKSNO BEZ ZAMENI I CENKANJE !

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078243060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам