1 / 1
Хемиско Чистење Со КИРБИ
2.000 МКД
28.08.2021 23:15

Охрид / Охрид

- Чистење на теписи и перење .
- Чистење На Троседи,Фотејли, Спални.
- Чистење На Душеци и прашина.
- И хемиско чистење на цел објект.
Цена по договор.
Контакт : 077393108 Atanas

Категорија: Останато

Се продава од:

ohrid1
Потврден огласувач
078812009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам