1 / 2
Mercedes Actros 25-43
1 €
10.01.2022 20:41

Радовиш / Радовиш

Kamiono e vo odlicna sostojba do pred nekoe vreme bese registriran vozese od grcija za makedonija

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Alex
Потврден огласувач
078727474
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам