1 / 12
SLEP SLUZBA----POMOS NA PAT ATOM NON STOP
212.212.121 €
21.03.2023 09:15

Аеродром / Скопје

Професионален транспорт на возила низ Скопје и цела Македонија цени најевтини секогаш на време
ВЛЕЧНА СЛУЖБА А-ТОМ ПОМОШ НА ПАТ
телефони за контакт
078 206 570

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

A-TOM
Потврден огласувач
071880317078206570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам