1 / 5
Nissan primera p10 93 2.0 d
100 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.04.2023 14:35

Битола / Битола

Se prodava samo na delovi hitno povolno

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

pece
Потврден огласувач
078228238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам