1 / 3
Se prodava kukja pod Krusino
1 €
02.02.2020 19:32

Кичево

Број на соби:

7

Квадратура:

2831 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

2697 m²

Се продава куќа на ул. Методија Стефаноски т.е под Крушино. На 2 спрата и подкровје со огромен плац/двор околу неа. Нова, изградена во 2006 год. со стиропор фасада, парно, подно греење, соларна, италијански паркети итн. Одлична за живеење, многу голем простор, сопствен пат до куќата и поглед на целиот град.
Цена по договор.
Агенција за недвижности "OKEY" - Кичево
070 / 318 - 320 Владко

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava kukja vo blizina na opstinata

1 €

Kukja so dukjani na 100m od Berzata

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам