1 / 3
Природна лозова ракија - Lozova rakija - 51% alc
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.11.2019 20:54

Неготино / Неготино

Состојба на предмет
Нов

Природна лозова ракија сопствено производство.
Moже да се проба во секое време.

Категорија: Храна и готвење / Пијалаци

Се продава / Можна е замена од:

Lozova
Потврден огласувач
071344205
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам