1 / 12
Vila-Kuka vo vikend naselbata Sutlak-Stip so bazen
70.000 €
13.02.2020 10:17

Штип / Штип

Број на соби:

6

Квадратура:

180 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1800 m2 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Североисток

Vila-Kuka,vednas vseliva za ziveenje.Elektricna instalacija.Sopstvena busotina zavoda so hidroforska instalacija vo kukata i dvorot.Kabelska televizija i internet konekcija.Bazen 7x4 m-dlabocina
1,5 m so celiot sistem zafiltriranje na vodata.Zastiteno od okolni pogledi.Pat so kola do dvorot.Kamin vo dnevniot prestoj.Pomosna prostorija 15 m2-garaza.So zimzeleno ureduvanje na dvorot.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Bore
Потврден огласувач
078214600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам