1 / 1
KIRBY - KIRBI SENTRIA - 2
1.300 €
Цената не е фиксна
16.01.2020 18:14

Кавадарци / Кавадарци

KIRBY - KIRBI SENTRIA - 2 koristena e samo za domasna upotreba ima iskoristeno samo 2-3 kesi.

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

DIME
Потврден огласувач
070-554-456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам