1 / 8
PRODAVAM PLACEVI VO G. DOBRENOEC KICEVO 4KM OD KICEVO
3 €
Цената не е фиксна
18.07.2021 20:30

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

12700 m²

Тип на земјиште:

Останато

PRODAVAM PLACEVI, NIVI I KORIJA, VO SELO GORNO DOBRENOEC KICEVSKO, NA 4 KM OD GRADOT. POVOLNO ZA VIKENDICI. SO CIST IMOTEN LIST - EDINSTVEN SOPSTVENIK. MOZE I ZAMENA, JAVETE SE ZA DETALI.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Goce
Потврден огласувач
078676686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам