1 / 1
RAKIJA
140 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.01.2021 20:39

Неготино / Неготино

Se prodava prirodna domasna lozova rakija,bela i zolta stara 2 godini.....cena 140 den po litar.....moze i dostava no samo za kolicina nad 100 litri po 160 denari po litar......rakijata e extra.....

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
070423700
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам