1 / 1
ТV PHILIPS 22" / ТВ ФИЛИПС 56см - ТОП ФОРМА
50 €
23.09.2022 10:30

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Philips

Производ:

CRT - Класични

Големина:

56 cm (22 inch)

ПРОДАВАМ ТЕЛЕВИЗОР PHILIPS  22''/56 см со ДИМЕНЗИЈА 49х60х49 см, КОРИСТЕН во ДЕТСКА СОБА со МИНИМАЛНИ РАБОТНИ ЧАСОВИ, ОДЛИЧНО СОЧУВАН, ПРЕКРАСНА СЛИКА со СТЕРЕО ЗВУК, НИКАКВИ МЕХАНИЧКИ ОШТЕТУВАЊА и РАБОТИ БЕЗ НИКАКВА МААНА. ТЕЛЕВИЗОРОТ ПОСЕДУВА ФАБРИЧКО ВГРАДЕН РАДИО ПРИЕМНИК /ТЈУНЕР/ и ги ФАЌА СИТЕ РАДИО СИГНАЛИ. СЛЕДУВА ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ и ГРАТИС АНТЕНА.

NAPOMENA:
* TELEVIZOROT VOOPShTO ne e OTVORAN - VREDI da se VIDI i PROBA BESPLATNO.
* DOKOLKU sum NEDOSTAPEN ne OChAJUVAJTE & PRATETE SOCIJALKA - FAST REPLY.
* NESERIOZNI & NEREALNI PONUDI, ne go GUBETE VASHETO DRAGOCENO VREME so ZEVZEK MUABET.

09:00 - 21:00 chas.
M.o.B.i / 075 584 501 / Viber / WhatsApp / SMS /

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Пеџа
Потврден огласувач
075584501
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам