1 / 5
ZVUCNICI JBL CONTROL 28 PROFESIONAL...
100 €
Цената е фиксна
17.12.2018 13:53

Илинден / Скопје

se prodavaat jbl control 28 profesional zvucnicite se vo odlicna sostojba kristalen zvuk cena za kutiite 100e parce pozzx za poveke inff na 078260164.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

ALEN
Потврден огласувач
078522268
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам