1 / 8
Iznajmuvame Dvosobni Stanovi
1 €
12.08.2022 16:24

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani/ Stanovi Konfor klase 60m2/ vo centarot na Ohrid, vednas do Ohridska Banka 180m od ezero / dnevna, spalna, kujna, kupatilo, terasa, besplatan parking, internet, klima i tn.

Tel. 075 665426 i 076 501103

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Hadzi Milutin
Потврден огласувач
075665426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам