1 / 7
Iznajmuvame Dvosoben Stan
1 €
20.11.2022 21:45

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

7.Mi novembru 44

Se iznajmuvat pod kirija do maj a podocna na turisti i dnevne prestoj novi i luksuzno opremeni dvosobni Apartmani/ Stanovi Konfor klase 60m2/ vo centarot na Ohrid, vednas do Ohridska Banka 180m od ezero / dnevna, spalna, kujna, kupatilo, terasa, besplatan parking, internet, klima i tn.

Tel. 075 665426 i 076 501103

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Hadzi Milutin
Потврден огласувач
075665426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам