1 / 9
Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2
150.000 €
Цената не е фиксна
22.06.2022 13:00

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

7

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

500 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Boge Veljanoski 79 Gostivar

Cenata ne e fiksna!
HITNO!!!
Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat 3 sobi vece i hodnik i plus mala vizba, a na vtoriot sprat ima 3 sobi kujna hodnik i terasa.
Golem dvor i garaza za avtomobil.
600m2
telefon +38978250001
078 250 001

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

rasko
Потврден огласувач
077920910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам