1 / 1
Baram Kukna Pomosnicka
1 МКД
03.12.2021 07:31

Штип / Штип

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Работа за Куќна Помошничка - чистење , перење и пеглање ,во Штип .

Нa E-mail , не одговараме !
Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

ОГЛАСУВАЧ
Потврден огласувач
077530083
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам