1 / 10
SE IZDAVA STAN VO CENTAROT NA GRADOT
По Договор
06.09.2021 01:48

Штип / Штип

Број на соби:

3

Квадратура:

55 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Hristijan Karpus 43/20

Se izdava stan koj se naogra vo crvenite kuli (sproti policijata). Stanot se naoga vo odlicna sostojba. Za poveke info: 078-396-241 - Boris
078-337-500 Svetlana

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Zdravko
Потврден огласувач
078292399
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам