1 / 11
Молерај,Гипс,Фасади.
По Договор
02.08.2022 10:20

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Ви следува период во кој сакате да го освежите вашиот дом и да му дадете комплетен нов изглед. Имате идеа тогаш дозволете ни на нас да реализираме,молерај,гипс,фаcади,опшивки на врати прозори.
Од идеа до реализација,строго професионално и економично.
Јавете се,уверете се.
Телефон за контакт:
📲 070/866-450 👈
🧔Саше

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Dean
Потврден огласувач
078/200-155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам