1 / 11
Shure Beta58 so prekidac(nadgradena verzija)
3.000 МКД
Цената е фиксна
10.07.2022 12:00

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Shure Beta58 so off-on prekidac,"MADE IN MEXICO"proizveden vo Meksiko(ne e kineski),nadgradena verzija,odlicen perfekten zvuk.So nego odi futrola i drzac za mikrofon + GRATIS KABEL od 3 metra za vo mikseta..Nema podobro za parite,odnos cena-kvalitet ,mikrofonot e ganc NOV....

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Jovica
Потврден огласувач
070583237
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам