1 / 9
PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA SKANIA
111 €
Цената не е фиксна
17.09.2022 22:08

Штип / Штип

Prodavam polovni delovi za skanija 124/470. Motor,menjac,diferencijal,kabina, proizvedena 2003god

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

slobodan
Потврден огласувач
070210519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам