1 / 8
Sobi / apartman vo Berovo... Соби / апартман во Берово
300 МКД
16.02.2022 16:31

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Маршал Тито

Издавам соби и апартман во центарот на Берово. Просториите се опремени со нов инвентар и техничка опрема.

Контакт телефон 072/240 250

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Виолета
Потврден огласувач
072240260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам