1 / 7
UNIVERZALEN multi dalecinski daljinski daljinsko za klima
540 МКД
Цената е фиксна
09.08.2022 14:09

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Брзо спарување со секоја клима, работи со сите познати и непознати брендови на клима уреди.
Универзален далечински управувач кој можи да управува со над над 1.000 брендови на клима уреди, кој содржи 1000 кодови за комуникација со клима уредите, со LCD екран.
Поддржува голем број на функции и е доволно моќно да оперира на поголема далечина.
Прикладна и модерна форма која лежи во секоја рака со добар распоред на дугмињата.
Има дигитално автоматско пребарување на кодовите.
Работи на две ААА батерии кои треба дополнително да си ги набавите.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

MERCEDES racen saat sat casovnik

1290 МКД

Plocka so telefon za privremena upotreba pri parking

100 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам