1 / 1
SKII СКИИ
1 €
26.12.2020 19:12

Кисела Вода / Скопје

ОДЛИЧНО СОЧУВАНИ СКИИ.
ЕЛАН моноблок SCP -180 см.
ВЕЗОВИ: МАРКЕР, М 54

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
071390037
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам