Карпош - градежен плац
199.000 €
03.03.2020 21:34

Карпош / Скопје

Квадратура:

550 m²

Тип на земјиште:

Градежно

градежен плац А2 маркица од 550м2 во Карпош позади кулите од лева страна пред мостото Обединети Нации. Плацот излегува со целата должина на улица и паркинг. Информации 078358928

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Srebren
Потврден огласувач
078358928
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам