1 / 1
Куќа на екстра локација погодна за деловен простор
98.999 €
Цената не е фиксна
15.05.2022 19:41

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

10

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Ul.Goce Delčev 19

se prodava kuka na glavnata ulica ,,Goce Delcev" br.19, vo blizina na raskrsnica i marketot TE- DE, kucata e funkcionalna, na dva sprata so podrum, i ima sopstveno parno, soncev panel, ducan na glavna ulica od 17 m2 koj sto e postar i ne e vo funkcija, kucata izleva со 12m vo dolzina na glavnata ulica, Kucata ne e novogradba nitu e palata, no se naogja na ekstra lokacija i so i Миним. Инвестиција odlcno moze da se preadaptira vo HOSTEL, IZLOZBEN DELOVEN PROSTOR ILI SALON, KANCELARISKI PROSTOR, komercijalni prostorii i sl. ili bilo kakov drug deloven prostor, cenata ne e fiksna ima prostor za dogovor tel.071 244 540

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ekstra
Потврден огласувач
071244540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам