1 / 3
Се продава куќа на ТОП ЛОКАЦИЈА
1 €
10.01.2022 08:47

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

8

Квадратура:

430 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

450m2 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Хитно и поволно се продава веднаш вселива куќа со струја,вода,врати прозори комплет ВЦ направени сo површина од 430м2 и дворна површина од 500м2. Земјата под куќата е легализирана и се наоѓа во населба Бел Камен. Цената е поволна,


Повеќе информации на тел: 071-340-082

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tode
Потврден огласувач
071340082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам