1 / 5
Над Душек од Мемори сунгер
7.300 МКД
04.05.2022 15:37

Ѓорче Петров / Скопје

Продаваме нови, квалитетни НАД Душеци од Мемори сунгер со дебелина од 6цм за екстра удобност на вашата спална. Пружете си одмор и задоволство какво што заслужувате затоа сто здравјето е на прво место. Над душеците се со навлака на патент од Алое и имаат 5 годишна гаранција.
Праќаме по карго низ цела држава.
Јавете се за подетални информации.

5 Годишна гаранција!

Мемори над душек 180 x 200 x 6цм = 8300ден.
Мемори над душек 160 x 200 x 6цм = 7300ден.
Мемори над душек 140 x 200 x 6цм = 7300ден.
Мемори над душек 90 x 200 x 6цм = 5300 ден

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
070657099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам