Se prodava deloven objekt
100.000 €
16.05.2022 14:59

Гостивар / Гостивар

Se prodava deloven object, hala, magacin i administartivna zgrada so vkupna povrsina od 699 m2. IL 2707 kp 2767/2 Ko Cegrane

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Огласувач
Потврден огласувач
070326177
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам