1 / 3
4M NOV KABEL SO ODLICEN KVALITET ZA GITARA, SINTISAJZER
650 МКД
18.04.2022 21:45

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM 4M NOV KABEL SO ODLICEN KVALITET ZA GITARA, SINTISAJZER.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
078238228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам