1 / 5
SE IZDAVA KUKA / HOUSE FOR RENT
11.000 МКД
12.000 МКД
05.12.2022 11:21

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Струја

Дворна површина:

50 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Vlado Kantardziev 22

Se izdava kuka prizemna kompletno opremena so sopstveno greenje na struja, komforna za ziveenje, dve spalni, kupatilo, dvorno mesto so sopstven vlez.
Se naoga do glavna posta.Ul Vlado Kantardziev 22

Tel: 078244207

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078244207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам