1 / 3
Niva
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2022 14:25

Битола / Битола

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva na patot bitola-prilep vo blizina na trafostanicata cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragi
Потврден огласувач
075563414
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам